Jürgen von Konow oljemålning

Jürgen von Konow oljemålning
Jürgen von Konow oljemålning
Jürgen von Konow oljemålning
Jürgen von Konow oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KONOW, Jurgen von (1914-59):"Montepertuso", signerad och daterad v Konow 1948, olja på pannå, 34x40 cm

162983

2012-12-16