Harou Sezaki pastell

Harou Sezaki pastell
Harou Sezaki pastell
Harou Sezaki pastell
Harou Sezaki pastell
Harou Sezaki pastell
Harou Sezaki pastell

Klubbat för:

2 000 SEK

1 000 SEK

SÉZAKI, Haruo (född 1907): Träd, signerad och daterad Sézaki 1954, pastell, 32x49 cm

162988

2012-12-15