David Wallin oljemålning

David Wallin oljemålning
David Wallin oljemålning
David Wallin oljemålning
David Wallin oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WALLIN, David (1876-1957): Religöst motiv, monogramsignerad D. W, olja på pannå, 32x22 cm

162990

2012-12-16