Oscariansk ljuskrona

Oscariansk ljuskrona
Oscariansk ljuskrona
Oscariansk ljuskrona
Oscariansk ljuskrona

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LJUSKRONA, för 6 ljus, 1800-talets slut, oscariansk, höjd 105 cm

Smärre skador, några prismor saknas

162993

2012-12-15