Roca Fuster blandteknik

Roca Fuster blandteknik
Roca Fuster blandteknik
Roca Fuster blandteknik
Roca Fuster blandteknik

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FUSTER, Roca (Spanien 1942-2006): Figurkomposition, signerad och daterad Roca Fuster 1970, blandteknik, 46x31 cm

162995

2012-12-16