Oljemålning 1700-tal

Oljemålning 1700-tal
Oljemålning 1700-tal
Oljemålning 1700-tal
Oljemålning 1700-tal

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, motiv med holländska Örlogsfartyg, 1700-tal, olja på duk, 49x61 cm

Dubblerad

163037

2012-12-17