Karl Axel Pehrson färglitografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PEHRSON, Karl Axel (född 1921-2005):"Kopparnatt" signerad och daterad 60, 5/49 färglitografi, 37x50 cm, med inskription "Tryckt på Skansen 1960 av Anton Söderström"

163050

2012-12-16