Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PEHRSON, Karl Axel (född 1921-2005):"Kopparnatt" signerad och daterad 60, 5/49 färglitografi, 37x50 cm, med inskription "Tryckt på Skansen 1960 av Anton Söderström"
163050
2012-12-16
Gör en kostnadsfri värdering här