Birgitt Forsell oljemålning

Birgitt Forsell oljemålning
Birgitt Forsell oljemålning
Birgitt Forsell oljemålning
Birgitt Forsell oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FORSELL, Birgitt (född 1909):"Dansös i vitt", signerad Birgit Forsell, olja på duk, 22x16 cm

163059

2012-12-16