Skåp med snedklaff i ek

Skåp med snedklaff i ek
Skåp med snedklaff i ek
Skåp med snedklaff i ek
Skåp med snedklaff i ek
Skåp med snedklaff i ek
Skåp med snedklaff i ek

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SKRIVSKÅP med intarsia, 1700-tal, ek, höjd ca 200, 116x50 cm

Skador, renoverat och kompletterat, två lister lösa

163068

2012-12-16