Walter du Halde oljemålning

Walter du Halde oljemålning
Walter du Halde oljemålning
Walter du Halde oljemålning
Walter du Halde oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HALDE, du Walter (född 1919): Väninnor, signerad W du Halde, olja på duk, 50x70 cm

163077

2012-12-16