Stellan Mörner oljemålning

Stellan Mörner oljemålning
Stellan Mörner oljemålning
Stellan Mörner oljemålning
Stellan Mörner oljemålning
Stellan Mörner oljemålning
Stellan Mörner oljemålning

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

9 000 SEK

MÖRNER, Stellan (1896-1979): Interiör, signerad Mörner, daterad a tergo 1956, olja på duk, 22x27 cm

163084

2012-12-16