Ernfried Wahlqvist oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

WAHLQVIST, Ernfried (1814-1895): "Vid Björknäs, Skurö", monogramsignerad och daterad EW 1882, olja på duk, 64x94 cm

163100

2012-12-16