Angelica Wiik litografi

Angelica Wiik litografi
Angelica Wiik litografi
Angelica Wiik litografi
Angelica Wiik litografi

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WIIK, Angelica (född 1960): "Rittorno", signerad Angelica Wiik, numrerad 130/260, färglitografi, 60x44 cm, medföljande signerad bok med text av Bengt O Björklund

163129

2012-12-16