Bokskåp 1800-tal

Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal

Klubbat för:

64 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

BOKSKÅP, stockholmsarbete i Karl-Johan, 1800-talets första hälft, mahognyfanér, höjd 260, 230x58 cm, nycklar finns

Smärre fanérskador, slitage

163138

2012-12-15