Jonas Netterberg olja

Jonas Netterberg olja
Jonas Netterberg olja
Jonas Netterberg olja
Jonas Netterberg olja
Jonas Netterberg olja
Jonas Netterberg olja

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NETTERBERG, Jonas (samtida): "Förväntan", signerad och daterad Jonas Netterberg 2003, olja/collage på pannå, 21x15 cm

Skador (näsa)

163164

2012-12-18