Jonas Netterberg olja
Valmis
2012-12-18
163165
| Korkein tarjous | 350 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
NETTERBERG, Jonas (samtida): "På språng", signerad och daterad Jonas Netterberg 2002, olja/objekt på pannå, 20x18 cm