Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
NETTERBERG, Jonas (samtida): "Salmiak", signerad och daterad Jonas Netterberg 2005, blandteknik på pannå, 17x16 cm
163166
2012-12-17
Gör en kostnadsfri värdering här