Eric Detthow oljemålning

Eric Detthow oljemålning
Eric Detthow oljemålning
Eric Detthow oljemålning
Eric Detthow oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DETTHOW, Eric (1888-1952): "Franskt landskap", signerad, olja på duk, 24x36 cm

163183

2012-12-17