Barbie med vänner

Barbie med vänner
Barbie med vänner
Barbie med vänner
Barbie med vänner
Barbie med vänner
Barbie med vänner

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATTEL BARBIE, ALLAN, SKIPPER OCH SKOOTERDOCKOR, 1960-tal, i originalkartonger, diverse kläder och tillbehör samt en docka, okänt fabrikat, medföljer

Skador

163192

2012-12-15