Fotografier

Fotografier
Fotografier
Fotografier
Fotografier

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FOTOGRAFIER, 7 st., signerade och delvis daterade, bl.a. kung Gustaf Adolf, Drottning Victoria och Prinsessan Ingrid, varierande mått.

Två med större fläckar, ramar med smärre skador

163197

2012-12-17