Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KNUTSEN, Max (samtida): (2) Kung Carl XVI Gustaf samt Drottning Silvia, signerade Max Knutsen, båda numrerade 51/230, litografier, bladmått 29x43 resp 43x29 cm
163209
2012-12-17
Gör en kostnadsfri värdering här