Max Knutsen litografier

Max Knutsen litografier
Max Knutsen litografier
Max Knutsen litografier
Max Knutsen litografier

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KNUTSEN, Max (samtida): (2) Kung Carl XVI Gustaf samt Drottning Silvia, signerade Max Knutsen, båda numrerade 51/230, litografier, bladmått 29x43 resp 43x29 cm

163209

2012-12-17