Golvurnor Kina

Golvurnor Kina
Golvurnor Kina
Golvurnor Kina
Golvurnor Kina
Golvurnor Kina
Golvurnor Kina
Golvurnor Kina
Golvurnor Kina

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

GOLVURNOR, 1 par, kantonporslin, Kina, 1800-tal, dekor i emaljfärger av palatsträdgård, bronserade hänklar, höjd 61 cm

Lagningar

163218

2012-12-16