Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SYBORD, Louis XV-stil, 1900-tal, beslag och sarg i mässing, höjd 75, diameter 50 cm
Ytskador, torrsprickor
163248
2012-12-17
Gör en kostnadsfri värdering här