Hörnskåp

Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HÖRNSKÅP, Frankrike, 1800-tal, bloemen marqueterie, höjd 87, 79x45 cm

Avbruten nyckel, skador

163251

2012-12-17