Dokumetskåp Kina

Dokumetskåp Kina
Dokumetskåp Kina
Dokumetskåp Kina
Dokumetskåp Kina
Dokumetskåp Kina
Dokumetskåp Kina
Dokumetskåp Kina
Dokumetskåp Kina
Dokumetskåp Kina
Dokumetskåp Kina
Dokumetskåp Kina
Dokumetskåp Kina

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKJORTSKÅP, Kina, 1900-tal, snidad dekor i form av bla drake och häst, höjd 136, 84x50 cm

Slitage, torrsprickor, del saknas

163253

2012-12-17