Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
SMITH, Rupert Jasen (1953-1989): Greta Garbo: New Age, färgserigrafi, 1988, signerad och numrerad Rupert Smith, 72/125, editerad av Galerie Börjesson, Malmö, 109x86 cm
163255
2012-12-17
Gör en kostnadsfri värdering här