Rupert Jasen Smith färgserigrafi

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

SMITH, Rupert Jasen (1953-1989): Greta Garbo: New Age, färgserigrafi, 1988, signerad och numrerad Rupert Smith, 72/125, editerad av Galerie Börjesson, Malmö, 109x86 cm

163255

2012-12-17