Jan Stenvinkel färglitografi
Vollendet
2012-12-18
163257
| Höchstes Gebot | 500 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
STENVINKEL, Jan (1933-1989): Häst i landskap, signerad och daterad Stenvikel 16/100, färglitografi, 78x55 cm