Jan Stenvinkel färglitografi

Jan Stenvinkel färglitografi
Jan Stenvinkel färglitografi
Jan Stenvinkel färglitografi
Jan Stenvinkel färglitografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STENVINKEL, Jan (1933-1989): Häst i landskap, signerad och daterad Stenvikel 16/100, färglitografi, 78x55 cm

163257

2012-12-18