Mats Åkerman färgserigrafi

Mats Åkerman färgserigrafi
Mats Åkerman färgserigrafi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÅKERMAN, Mats (född 1956): Stadsmotiv, signerad och daterad Mats Åkerman 2006, 112/200, färgserigrafi, 56x46 cm

163278

2012-12-19