Ilkka Pärni färgserigrafi

Ilkka Pärni färgserigrafi
Ilkka Pärni färgserigrafi
Ilkka Pärni färgserigrafi
Ilkka Pärni färgserigrafi

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PÄRNI, Ilkka (född 1959): Utan titel, signerad och daterad I Pärni -08, 292/295, färgserigrafi, ca 22x20 cm

163293

2012-12-18