Modelltåg spår 0

Modelltåg spår 0
Modelltåg spår 0
Modelltåg spår 0
Modelltåg spår 0

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MÄRKLIN MM LOK, VAGNAR OCH TILLBEHÖR, spår 0, omkring 1910-40-tal, spriteldat ånglok med tender märkt 4000, Karl Bub urverksdrivet ånglok, Bing bro och lokstall, vagnar 4 st olika, diverse räls mm tillbehör

Skador, visas på begäran

163295

2012-12-15