Empirespegel

Empirespegel
Empirespegel
Empirespegel
Empirespegel
Empirespegel
Empirespegel
Empirespegel
Empirespegel

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SPEGEL, empire, 1800-talets första del, etikettmärkt Jonas Frisk Stockholm, förgylld och bronserad, höjd 208, bredd 97 cm

En hörnsockel saknas

163319

2012-12-19