Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SPEGEL, empire, 1800-talets första del, etikettmärkt Jonas Frisk Stockholm, förgylld och bronserad, höjd 208, bredd 97 cm
En hörnsockel saknas
163319
2012-12-19
Gör en kostnadsfri värdering här