Hugo Carlberg oljemålning

Hugo Carlberg oljemålning
Hugo Carlberg oljemålning
Hugo Carlberg oljemålning
Hugo Carlberg oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARLBERG, Hugo (1880-1943): "Småländska höjder och åsar", signerad och daterad Hugo Carlberg 1911, olja på duk, 40x44 cm

Mindre hål

163330

2012-12-18