Diverse tennfigurer

Diverse tennfigurer
Diverse tennfigurer
Diverse tennfigurer
Diverse tennfigurer
Diverse tennfigurer
Diverse tennfigurer
Diverse tennfigurer
Diverse tennfigurer
Diverse tennfigurer
Diverse tennfigurer
Diverse tennfigurer
Diverse tennfigurer
Diverse tennfigurer
Diverse tennfigurer
Diverse tennfigurer
Diverse tennfigurer

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TENNFIGURER, 1900-talets första hälft, diverse tennfigurer i tre förpackningar märkta Mars samt sex förpackningar märkta Gamla Santessonska Tenngjuteriet

Smärre skador

163332

2012-12-15