Diverse tennfigurer

Diverse tennfigurer
Diverse tennfigurer
Diverse tennfigurer
Diverse tennfigurer
Diverse tennfigurer
Diverse tennfigurer
Diverse tennfigurer
Diverse tennfigurer
Diverse tennfigurer
Diverse tennfigurer

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TENNFIGURER, diverse olika, 1900-talets första hälft, delvis omålade

Smärre skador

163336

2012-12-15