Efter Rafael "Madonna de la Seggiola" oljemålning

Efter Rafael
Efter Rafael
Efter Rafael
Efter Rafael

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), efter Rafael: "Madonna de la Seggiola", olja på duk, diameter 74 cm

Smärre ytskador

163360

2012-12-18