Louis Sparre Visby ringmur

Louis Sparre Visby ringmur
Louis Sparre Visby ringmur
Louis Sparre Visby ringmur
Louis Sparre Visby ringmur

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPARRE, Louis (1863-1964): Wisby ringmur - mapp med 5 litografier, monogramsignerad samt signerad och daterad i trycket 1911, litografi, 45x62 cm
mapp med dedikation från konstnären

163370

2012-12-18