N Simonssen oljemålning

N Simonssen oljemålning
N Simonssen oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SIMONSEN, Niels (1807-1885): Orientalisk krigare, signerad och daterad N Simonsen, olja på papp, 22x19 cm

Pappersskada

163377

2012-12-18