Valdemar Lorentzon färglitografi

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LORENTZON, Valdemar (1899-1984): "Båtar på land", signerad Waldemar Lorentzon, 55/360, färglitografi, 35x50 cm

163395

2012-12-19