Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ILLEM, Franz Josef Georg (f 1865-?): (2), Landskap med rådjur, signerade FJG Illem, olja på pannå, 19x26 cm
163397
2012-12-19
Gör en kostnadsfri värdering här