Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KAFFEKOPPAR, 9 st, porslin, Meissen, 1900-tal, dekor av ströblommor
En kopp med spricka, en kopp med lagning, ett fat med spricka
163403
2012-12-16
Gör en kostnadsfri värdering här