Kaffekoppar Meissen

Kaffekoppar Meissen
Kaffekoppar Meissen
Kaffekoppar Meissen
Kaffekoppar Meissen
Kaffekoppar Meissen
Kaffekoppar Meissen

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KAFFEKOPPAR, 9 st, porslin, Meissen, 1900-tal, dekor av ströblommor

En kopp med spricka, en kopp med lagning, ett fat med spricka

163403

2012-12-16