Spelbord

Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPELBORD, 1800-tal, med intarsia för schackspel, höjd 73, 82x83 cm

Fanérskador, slagen skiva

163434

2012-12-18