Klubbat för:
17 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
LJUSKRONA, venetiansk typ, behängd med olikformade prismor, 18-armad, höjd ca 90 cm, lösa delar medföljer
Prismor saknas, nagg, delar saknas och skador
163462
2012-12-18
Gör en kostnadsfri värdering här