Ljuskrona venetiansk

Ljuskrona venetiansk
Ljuskrona venetiansk
Ljuskrona venetiansk
Ljuskrona venetiansk
Ljuskrona venetiansk
Ljuskrona venetiansk

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LJUSKRONA, venetiansk typ, behängd med olikformade prismor, 18-armad, höjd ca 90 cm, lösa delar medföljer

Prismor saknas, nagg, delar saknas och skador

163462

2012-12-18