Harriet Sundström oljemålning

Harriet Sundström oljemålning
Harriet Sundström oljemålning
Harriet Sundström oljemålning
Harriet Sundström oljemålning

Klubbat för:

950 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

SUNDSTRÖM, Harriet (1872-1961): "Stella -1920-", signerad H Sundström, olja på duk, 49x43 cm

Kuntoraportti

163465

Päivämäärä:

2012-12-19