Harriet Sundström oljemålning
Klubbat för:
950 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
SUNDSTRÖM, Harriet (1872-1961): "Stella -1920-", signerad H Sundström, olja på duk, 49x43 cm
Kuntoraportti
163465
Päivämäärä:
2012-12-19