Konrad Ekdahl olja

Konrad Ekdahl olja
Konrad Ekdahl olja
Konrad Ekdahl olja
Konrad Ekdahl olja

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EKDAHL-ASKIM, Konrad (1910 - 2002): Götaplatsen med Poseidonstatyn - Göteborg, signerad och daterad K Ekdahl, olja på pannå, 60x70 cm

163476

2012-12-19