Oljemålning orrar
Valmis
2012-12-19
163484
| Korkein tarjous | 7 200 SEK |
| Arviointi | 10 000 SEK |
LARSSON, Erik Ludvig (1890-1922): Orrar i vinterträd, enligt uppgift Erik Larsson, signerad o daterad L 1912, olja på duk, 146x116 cm