Oljemålning orrar

Oljemålning orrar
Oljemålning orrar
Oljemålning orrar
Oljemålning orrar
Oljemålning orrar
Oljemålning orrar

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

LARSSON, Erik Ludvig (1890-1922): Orrar i vinterträd, enligt uppgift Erik Larsson, signerad o daterad L 1912, olja på duk, 146x116 cm

163484

2012-12-19