Peter Tillberg gipsskulptur
2012-12-19
163510
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TILLBERG, Peter (född 1946): "Vandrande smygtittare", grönpatinerad gips, signerad T. Tillberg, höjd 27 cm
PROVENIENS: Lidköpings konstförening
Lagningar, bit fattas