Jasper Johns Reality and paradoxes
Klubbat för:
19 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
JOHNS, Jasper (USA, född 1930): Untitled (Skull), färgserigrafi, 1973, ur sviten Reality and Paradoxes, signerad, daterad och numrerad J. Johns -73, 48/100, bladstorlek 58,5x80 cm
LITTERATUR: Field 172
163515
2012-12-19