Jasper Johns Reality and paradoxes

Klubbat för:

19 000 SEK

Schätzwert

20 000 SEK

Beschreibung

JOHNS, Jasper (USA, född 1930): Untitled (Skull), färgserigrafi, 1973, ur sviten Reality and Paradoxes, signerad, daterad och numrerad J. Johns -73, 48/100, bladstorlek 58,5x80 cm
LITTERATUR: Field 172

Zustandsbeschreibung

163515

2012-12-19